„Tribute to Jerzy Milian” na OFF Festiwalu w Katowicach!

03 sty 2015

Pierwszego sierpnia mój projekt „Tribute to Jerzy Milian” wystąpił na festiwalu „OFF Festiwal” w Katowicach.

Było to jedno z tych wykonań ,które się pamięta długo.Scena Trójki,totalnie wypełniony namiot przez publiczność która dawała czadu a muzycy jak to muzycy,jak dostają dużo energii to też tyle oddają,masakra emeocjonalna i energetyczna,dzięki OFF Festival i oczywiście dziękuję Panowie,myślę że Pan Jerzy byłby z nas dumny.Poniżej kilka szybkich relacji:
Amir Gwirtzman pisze na swojej stronie „The concert tonight at „off” festival in Katowice/Poland was outstanding! The audience packed the house and they loved the music! We played well and looking forward to next time”.
Maciej Majewski -OFF-Festival 2014 – Dzień 1: nie zdążyłem na The Dumplings, więc zacząłem od Sceny Trójki i projektu Tribute To Jerzy Milian. Kapitalny band dowodzony przez przemistrza Bernarda Maseliego, wspartego Irkiem Głykiem, Dominikiem Bukowskim i Karolem Szymanowskim, jadących razem na 4 wibrafony! Do tego Marcin Jahr na bębnach, Michał Barański na basie i Paweł Tomaszewski na pianinie. Na saksofonach zaś śmigał Amir Gwirtzman. Kosmos! Zastanawiałem się, czy ten koncert będzie bardziej „akwariowy”, czy „tygmontowy”. Ani taki, ani taki – był po prostu piękny!

10463873_10203578764203652_7918337667181244839_n
Marek Fall na portalu Onet Muzyka pisze: „Fajerwerki wystrzeliły za to na wyjątkowym koncercie „Tribute To Jerzy Milian”, bo to właśnie piękne jest w OFFie, że można wpleść w program takie wydarzenia! Cztery wibrafony, kontrabas, perkusja, instrumenty dęte (saksofon, klarnet) oraz klawisz i przez kilkadziesiąt minut w namiocie mieliśmy pokaz wirtuozerii, jakby rodem ze złotej ery polskiego jazzu. ”
było pięknie

 

Komentarze zablokowane.